Згідно із наказом № 194-32 та Положенням про порядок надання Київським національним університетом імені Тараса Шевченка платних послуг із видання та реалізації навчальної літератури, методичних, науково-методичних, наукових, науково-технічних, періодичних видань, інших друкованих засобів масової інформації у ВПЦ "Київський університет" запроваджується платна послуга з розміщення статей у Вісниках Університету.

Вартість послуги, а саме одного обліково-видавничого аркуша (40 000 знаків з пробілами), становить 1560 грн (станом на 20.10.2022 року).

Більш детальна інформація знаходиться у положенні та наказі, що додаються та у відповідальних редакторів Вісників.

До відому авторів! Вимоги до оформлення статей, які подаються до "Віснику Київського університету імені Тараса Шевченко", а також іншої наукової та навчальної літератури можна завантажити тут.

У разі виникнення питань ви завжди можете звернутися до співробітників ВПЦ.

Список літератури оформлюється за ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 та ДСТУ ГОСТ 7.80:2007.

Зразки супровідної документації

Вимоги до електронних макетів

Зразки документації

Звернутись до спвіробітників ВПЦ

Видавничо-поліграфічний центр "Київський університет" відкриває новий сервіс, названий "Швидка допомога". Тут подано помилки, яких найчастіше припускаються наші автори, і варіанти правильного правопису. ВПЦ буде вдячний усім, хто разом з нами візьме участь у складанні сторінки ШД. Надсилайте листи з власними прикладами.

Швидка допомога

Головна

Авторам

Про Нас

Контакти

+38(044) 239-32-22

/факс.+38(044) 239-32-22

© Видавничо-поліграфічний центр "Київський університет", 2021